محصولات ویژه رستوران ها

محصولات تازه، سالم و با کیفیت بالا  را از بازار پروتئین تهیه کنید

آرومات (Aromat) نام تجاری “چاشنی عمومی” است که با برند “Knorr” مربوط به گروه “Unilever” در سوئیس و آفریقای جنوبی به صورت انبوه تولید میشود. پودر آرومات اصل در بطری (بسته بندی) پلاستیکی قرمز رنگ با برچسب زرد که نام خود را روی برچسب سبز رنگ نوشته است در بازار موجود است.
سس ووسترشایر (Worcestershire) که با نام‌های دیگری مانند: سس ورچستر، ووسترشایر و ووسترشیر هم شناخته می‌شود، یکی از سس‌های خاص بریتانیایی‌ است که کاربردهای زیادی دارد و به دلیل طعم ویژه‌ای که به غذاها و خوراکی‌ها می‌دهد.
سس ماماسیتا ( اویستر سس ) – mama sita ماده اولیه آن صدف دریایی می باشد.این مایع با چاشنی هایی مانند نمک، آرد ذرت، سرکه، شکر، کارامل و … به دست می آید.این سس کمیاب، برای غذاهای باربیکیو، کبابی و گریل شده استفاده می شود.
نمک آجینو موتو یکی از نمک های خاص و منحصر به فرد است. این نمک خاص که محصول کشور ژاپن و شرکت آجی نوموتو است از تخمیر شدن نشاسته و نیشکر به دست می آید و ۹۹ % گلوتامات مونوسدیم دارد. ترکیبات آن متفاوت و طعمی بی نظیر دارد و بیشتر به عنوان یک تقویت کننده مورد مصرف است.

پخش محصولات خارجی ویژه رستوران، فست‌فود، کافه و خانوار شامل: آرومات، سرکه‌بالزامیک، ورچستر، ماماسیتا، نمک آجینو موتو در برندها متنوع با طیف وسیع قیمتی بصورت عمده در تهران و سرتاسر کشور توسط بازار پروتئین

بازار پروتئین

پخش محصولات ویژه رستوران ها و فست فود ها با بهترین قیمت

محصولات خارجی ویژه رستوران، فست‌فود، کافه و خانوار شامل: آرومات، سرکه‌بالزامیک، ورچستر، ماماسیتا، نمک آجینو موتو در برندها متنوع با طیف وسیع قیمتی بصورت عمده در تهران و سرتاسر کشور

بازار پروتئین با تجربه چندین ساله در زمینه پخش مواد اولیه فست فودها و رستوران ها و سابقه درخشان در همکاری با معروف ترین و شناخته شده ترین فست فودها و رستوران ها در تهران و شهرستان ها و با بهره گیری از سیستم حمل و نقل پیشرفته در زمینه پخش مواد غذایی، تمامی انتظارات شما را پاسخگو خواهد بود.

نوشته های ما درباره محصولات ویژه رستوران ها