لبنیات

محصولات تازه، سالم و با کیفیت بالا  را از بازار پروتئین تهیه کنید

کره محلی گاوی از جمله خوشمزه ترین کره هایی می باشد که از شیر گاو به دست می‌آید که ۸۰ درصد تن از چربی اشباع شده تشکیل می گردد و بسیاری از افراد در پخت انواع غذا ها و سرو صبحانه یا میان وعده ها از این کره های محلی استفاده زیادی می نمایند.

بنابراین بازار پروتئین با به‌کارگیری روش های گوناگونی به توزیع این محصول در بازار می‌پردازند تا مشتریان بتوانند بر حسب تمایلی که دارند به تهیه این کره های مرغوب بپردازند.
کره محلی گاوی دارای رنگ بسیار یکنواخت می باشد که بین سفید تا زرد کهربایی است و هیچ گونه لکه ای بر سطح آنها وجود ندارد. این گره ها معمولاً دارای بافتی پرتراکم و یکنواخت هستند به طوری که وقتی این کره ها را برش می زنند هیچ گونه حبابی بر سطح خود ندارند.
این کره ها همچنین دارای عطر و بوی کاملاً طبیعی می باشند و به هنگام خوردن هیچگونه بو و مزه ترشیدگی، تندی و شوری در آنها حس نمی گردد.

پخش کره‌محلی، پنیرمحلی صبحانه و خامه یک کیلویی  در برندها متنوع با طیف وسیع قیمتی بصورت عمده در تهران و سرتاسر کشور توسط بازار پروتئین

بازار پروتئین

پخش عمده کره‌محلی، پنیرمحلی صبحانه و خامه یک کیلویی

با بهترین قیمت ویژه رستوران ها و فست فود ها

پخش کره‌محلی، پنیرمحلی صبحانه و خامه یک کیلویی  در برندها متنوع با طیف وسیع قیمتی بصورت عمده در تهران و سرتاسر کشور.

بازار پروتئین با تجربه چندین ساله در زمینه پخش مواد اولیه فست فودها و رستوران ها و سابقه درخشان در همکاری با معروف ترین و شناخته شده ترین فست فودها و رستوران ها در تهران و شهرستان ها و با بهره گیری از سیستم حمل و نقل پیشرفته در زمینه پخش مواد غذایی، تمامی انتظارات شما را پاسخگو خواهد بود.

نوشته های ما درباره لبنیات